theme wordpress
گیمینگ

لذت بازی های وسترن را در Red Dead 2 امتحان کنید

Red Dead 2

مقدمه

راک استار گیمز  ( RockStar Games ) همیشه هنرش را در شگفت زده کردن مخاطبان نشان داده است.از GTA گرفته تا RED DEAD REDEMPTION .این شرکت توانست ثابت کند که محدود به بازی GTA نیست و می تواند در عرصه های متنوع گیم تکامل یابد . این بازی در حال حاضر بهترین بازی راک استار گیمز ( RockStar Games ) است. در بررسی Red Dead 2 با الفبایت همراه باشید…

Red Dead 2

تمامی اتفاقاتی که در بازی Red Dead 2 رخ می دهد، در سال ۱۸۹۹ یعنی ۱۲ سال قبل از RED DEAD 1 رخ می دهد .

شخصیت اصلی بازی آرتور مورگان (Arthur Morgan) است . او در گروهی از دارودسته ی هلندی  “Van der Llinde”  مشغول فعالیت است .

مورگان نه در نسخه‌یِ یک بازی نقش داشته و نه به او اشاره ای شده است؛ از این رو شخصیتی کاملا جدید است و انتظاری که می رود این است که مارستون(John Marston) در داستان این نسخه نقش برجسته‌ای را ایفا کند، چرا که این شخصیت در تریلر جدید این بازی نیز دیده شده است.

red dead 2

برای اشنایی بیش تر با بازی،شما را به تماشای  ویدیو زیر دعوت می‌‎کنم :

داستان از کجا شروع شد؟

داستان از جایی شروع شد که گروه داچ بعد از یک سرقت ناموفق مجبور به فرار شده اند و به سمت منطقه ای کوهستانی و پوشیده از برف رفته اند. درست است که اول بازی از هیجان خاصی برخوردار نیست، اما در طول بازی شاهد هیجانات بیش تری خواهید بود.

در این میان چیزی که بیش تر از هر چیز مخاطب را متعجب می کند، شخصیت پردازی قوی کاراکتر ها و در راس همه انها داچ وندر لیند(Van Der Llinde) است. 

اگر نسخه یک را امتحان کرده باشید احتمالا دیدی خشن و عصبی از داچ وندر لیند دارید که هیچ چیز جز کشت و کشتار او را راضی نمی کند. ولی در نسخه ی جدید ظاهری متفاوت از داچ در بازی دیده می شود که نبوغ راک استار گیمز را نشان می دهد. داچ در نسخه جدید شخصیتی چند لایه دارد و دارای ایدئولوژی و فلسفه‌های واقعا دوست داشتنی است و از همه جالب تر این است که کاراکتر داچ دارای تاثیر پذیری شخصیتی است.

red dead

و اما…

و اما با توجه به نکاتی که خدمت شما عرض شد باید منتظر یکی از قوی ترین بازی های این شرکت بزرگ باشیم.

با الفبایت همراه باشید!!!

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن